دوره‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی خانه زبان رویش  برای آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی به‌صورت آنلاین طراحی شده است. کلاس‌های آنلاین زبان  مناسب آن دسته از افرادی است که دوست دارند سطح زبان انگلیسی خود را ارتقا دهند، اما امکان حضور در کلاس­‌های زبان را ندارند و یا از موسسات و آموزشگاه‌­های زبان دور هستند. به همین دلیل کلاس زبان آنلاین را انتخاب می‌کنند. کلاس آنلاین زبان انگلیسی رویش با همین هدف و برای این افراد طراحی شده است.

Everything is here

کلاس‌ زبان آنلاین رویش برای آموزش آنلاین صفر تا صد زبان انگلیسی طراحی شده است. این دوره‌ها مناسب آن دسته از افرادی است که دوست دارند سطح زبان انگلیسی خود را ارتقا دهند، اما امکان حضور در کلاس­‌‎های زبان را ندارند و یا از موسسات و آموزشگاه­‌های زبان دور هستند.

 

دوره آموزش زبان انگلیسی آنلاین رویش شامل جلسات آنلاین و آفلاین آموزش زبان انگلیسی است که باتوجه به نتیجه تعیین سطح زبان شما، در تمامی سطوح از مبتدی تا پیشرفته برگزار می­‌شود. در کلاس آنلاین زبان انگلیسی رویش، شما از طریق پلتفرم آموزش مجازی(Adobe Connect)(Google meet) با استاد خودتان در تعامل خواهید بود. در جلسات آموزش آنلاین زبان، به‌صورت تعاملی از طریق صدا و تصویر با استاد خود در ارتباط خواهید بود.

تمام جلسات ضبط می‌شوند و در صورت غیبت و یا برای مرور درس‌ها محتوای هر جلسه دسترسی خواهید داشت. کلاس آنلاین خانه زبان رویش، برای برخورداری بیشتر و بهتر زبان‌آموزان از مطالب هر دوره و تمرین بیشتر، در کنار جلسات آنلاین، جلسات آفلاین را نیز در نظر گرفته که به‌صورت ویدیوهای آموزشی ضبط­­ شده در اختیار شما قرار می­‌گیرند.

کلاس زبان آنلاین خانه زیان رویش مناسب چه کسانی است؟

کسانی که می‌خواهند سطح زبان خود را ارتقا بدهند.

کسانی که به دنبال پیشرفت شغلی یا تحصیلی هستند.

کسانی‌ که نمی‌توانند در کلاس زبان حضوری شرکت کنند.

کسانی که شاغل و یا دانشجو هستند و فرصت حضور در کلاس را ندارند.

کسانی که قصد دارند برای آزمون‌های بین‌المللی آیلتس، تافل و… آماده شوند.

شرکت در دوره‌ آموزش زبان انگلیسی آنلاین خلنه زبان رویش برای زبان‌آموزان جدید با انجام آزمون تعیین سطح آنلاین شفاهی و یا تعیین سطح آنلاین کتبی امکان‌پذیر است.

دوره‌های مجازی شامل جلسات آنلاین و آفلاین است

جلسات آنلاین زبان فرصتی است که در آن زبان‌آموزان و مدرسین به‌صورت همزمان در کلاس شرکت داشته و آموزش مکالمه و رفع اشکالات آموزشی در آن اتفاق می‌افتد.

برای اینکه از جلسات آنلاین دوره آموزش زبان انگلیسی آنلاین رویش استفاده کنید نرم‌افزارهای لازم را دانلود کنید. برای آشنایی با نحوه‌ی کار محتوای آنلاین از مشاورین ما راهنمایی بگیرید.

جلسات آفلاین دوره آنلاین زبان انگلیسی  رویش به‌صورت محتوای تعاملی دیجیتال در اختیار شما قرار می‌گیرد. برای آشنایی با نحوه‌ کار محتوای آفلاین، می توانیم نمونه محتوای طراحی شده را برای شما ارسال کنیم.

در کلاس آنلاین زبان رویش، هر زبان‌آموز می‌بایست در طول هر ترم تکالیفی را به‌صورت متنی و یا صوتی ارسال نماید. برای آشنایی با نحوه‌ ارسال تکالیف، فایل نمونه را از ما درخواست  کنید.

در پایان هر ترم کلاس آنلاین زبان انگلیسی رویش ، یک آزمون فاینال از کلیه‌ زبان‌آموزان گرفته می‌شود. برای آشنایی با نحوه‌ آزمون پایانی، فایل نمونه سوال برای شما ارسال می شود.