افراد زیادی هستند که برای آموزش زبان انگلیسی هزینه‌های هنگفتی را در کلاس‌های خصوصی و عمومی صرف کرده‌اند اما هنوز از اهداف خود دور هستند. ممکن است شما هم از آن دسته افرادی باشید که با استفاده از کتاب‌ها و دیکشنری‌ها، حجم زیادی از لغات و اصطلاحات زبان انگلیسی را به‌خاطر سپرده‌اید؛ اما مهارت مکالمه انگلیسی شما بهتر نشده استو هربار موقعیتی برای حرف‌ زدن به زبان دوم برایتان فراهم می‌شود قادر به استفاده از آموخته‌های خود نیستید!

یا جزو افرادی باشید که انواع کتاب‌ها و دوره‌های گرامر استفاده کرده‌اید و پیچیده‌ترین ساختارهای گرامری را به‌خوبی به‌خاطر سپرده‌اید اما هنگام مکالمه قادر نیستید آنچه یاد گرفته‌اید را به‌کار ببرید. افرادی هم هستند که چون همیشه از یادگیری ساختارهای پیچیده و انجام تکالیف نوشتاری فراری هستند هرگز اقدامی برای یادگیری زبان نکرده‌اند!

آیا روشی برای یادگیری سریع مکالمه زبان انگلیسی در یک مدت زمان کوتاه وجود دارد؟

اگر بخواهیم صادق باشیم، پاسخ این است که یادگیری کامل مکالمه زبان انگلیسی هرگز در یک یا دو ماه اتفاق نمی‌افتد و نیاز به تمرین، تلاش، تکرار و صبر دارد. شما به محیطی نیاز دارید که تمرکز اصلی آن روی تقویت مهارت گفتاری شما باشد و در مدت کوتاهی بتواند اعتمادبه‌نفس لازم جهت صحبت و مکالمه به زبان انگلیسی را به شما بدهد.

دوره Speaking دوره فقط مکالمه خانه زبان روبش، یک دوره‌‌ فشرده مکالمه انگلیسی یک‌ساله است که مکالمه زبان انگلیسی را از صفر تا صد و به‌صورت فشرده به دو روش آنلاین و حضوری، در هر سطحی که باشید به شما آموزش می‌دهد. بدون اینکه نیازی به یادگیری ساختارهای پیچیده گرامری و انجام تمرین‌های نوشتاری و خواندن متون طولانی باشد!