دوره‌ آموزش زبان انگلیسی ویژه شرکت‌ها

دپارتمان بازاریابی شرکت‌ها مفتخر است با ارائه کلاس‌های متنوع حضوری و آنلاین، نیاز شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ را در جهت داشتن کلاس‌های عمومی و تخصصی آموزش زبان انگلیسی تجاری ویژه مدیران محترم عامل، مدیران ارشد، کارکنان و کارمندان سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها و کارخانجات، مراکز دانشگاهی، آموزشگاهی و…. پاسخگو باشد. این دپارتمان با بهره‌گیری از اساتید دارای مدارک بین‌المللی تدریس مانند CELTA و TESOL و همچنین تجربه‌ بالا در تدریس زبان انگلیسی مشاغل، برنامه‌ریزی طرح درسی منحصربه‌فرد و مرتبط با نیاز و شغل سازمان‌های گوناگون سعی در بهبود سطح زبانی مدیران و کارمندان سازمان‌ها دارد.

دوره‌های آموزش انگلیسی ویژه مدیران و پرسنل شرکت‌ها

دوره مکالمه تجاری از دوره‌های کاربردی و مفید در دنیای زبان انگلیسی محسوب می‌گردد. این دوره برای کلیه مدیران ارشد و میانی شرکت‌ها و بانک‌ها، موسسات دولتی، کارآفرینان، مدیران و کارکنان بخش فروش و بازاریابی در رده‌های مختلف سازمانی و همچنین علاقه‌مندان به آشنایی با مفاهیم مدیریتی و بازرگانی جهت انجام مراودات تجاری و بازرگانی به زبان انگلیسی و یا هر شخصی که به نوعی به دنیای تجارت علاقه‌مند است مفید و ضروری است. از مزایای شرکت در دوره‌های انگلیسی تجاری این است که افراد با الگوها و کلیشه‌های رایج در محاوره تجاری و مکالمات در سطح بین‌الملل آشنا شده و قادر خواهند بود نیازهای زبانی خود در امور تجاری را به‌راحتی برطرف نمایند و همچنین فرصت‌های شغلی مناسب‌تری را پیش روی خود قرار دهند.

دوره‌های اختصاصی زبان ویژه شرکت‌ها

ارائه دوره‌های مربوط به یک صنعت یا حرفه خاص در محل شرکت‌ها و سازمان‌ها

دوره‌ آموزش زبان انگلیسی رویش برای مدیران و کارمندان سازمان‌ها

خانه ربان رویش با بهره‌برداری از اساتید کارآزموده و توانمند و با اتکا بر متدهای آموزشی جدید تدریس زبان که مبتنی بر محوریت دانشجو و مکالمه است، افتخار دارد تا کلاس‌های عمومی و تخصصی زبان انگلیسی را ویژه مدیران محترم عامل، مدیران ارشد، کارکنان و کارمندان سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها و کارخانجات، مراکز دانشگاهی، آموزشگاهی و…. برگزار نماید. هدف خانه زبان رویش از برگزاری کلاس زبان گسترش دانش زبان در سطح سازمانی است. آموزش اختصاصی زبان رویش در محل شرکت‌ها و سازمان‌ها علاوه بر ارائه دوره‌های مربوط به یک صنعت یا حرفه خاص در محل شرکت، امکان یادگیری زبان را برای شرکت‌هایی که فضای آموزشی مناسب برای برگزاری کلاس ندارند در نزدیک‌ترین واحد آموزشی فراهم می‌کند. امکان یادگیری زبان به‌صورت آنلاین نیز در این مجموعه وجود دارد.

شایان ذکر است علاوه بر تمرکز بر مهارت‌های اصلی زبان انگلیسی، این دوره‌ها در صورت نیاز سازمان‌ها و درخواست ایشان به حوزه آموزش انگلیسی بازرگانی و دوره‌های خاص تخصصی English for Specific Purposes (ESP) نیز در سازمان‌ها پس از اتمام سطح ابتدایی برگزار خواهد شد.

دوره‌های انگلیسی تجاری ویژه شرکت‌ها در رویش شامل:

آداب معرفی (Introduction Etiquette)

شروع و پایان مکالمه (Starting and Ending Conversations)

فروش محصول (Selling Products)

آداب مربوط به مکالمه تلفنی (Telephoning)

نگارش ایمیل (Emailing)

آداب برگزاری جلسات (Meeting Etiquette)

نحوه ارائه در جلسات (Presentation)

نحوه ارتباط با مشتری (Negotiation)

بازاریابی (Marketing)

نحوه تیم‌سازی (Team Building)

امور مالی (Finance)

استراتژی بیزنس (Business Strategy)